Zkuste být kreativní

Vybírejte potahové látky tón v tónu

Vše, co naše firma nabízí, slouží pro zútulnění, modernizaci, vylepšení nebo oživení vašeho domova, kanceláří, hotelu, chaty, restaurace a jiných prostor. Záclony,voály,dekorační látky (závěsy), potahové látky, barevné voály, paličkované záclony a jiné produkty vám pomohou navodit příjemnou atmosféru interiéru.

Dejte přednost domácímu sortimentu

Pokud sháníte potahové látky pro svůj hotel, restauraci či domov navštivte naše webové stránky, kde je na výběr z několika desítek vzorů a barev. Od nejmodernějších vzorů až po jednoduché, jednobarevné motivy. U každého výrobku je podrobný popis, který vám prozradí složení látky, šířku či délku a u některých také najdete doporučené použití.

Řasící stuhy

Jako doplněk k našemu sortimentu nabízíme také řasící stuhy, které jsou transparentní, velmi kvalitní a moderní a ušetří vám čas a práci při zkrášlování vašeho domova, restaurace, hotelu či oken kanceláře. Na požádání za poplatek vám všechny druhy stuh našijeme, dle vašeho přání. Doporučujeme vám také prohlédnout kategorii potahové látky, kde najdete inspiraci na zpestření interiérových prostor.